Hotell Dorpat meeskond

Kersti Seli

Juhatuse liige

${___('phone_short')}: +372 733 7183 ${___('email_short')}: kersti@dorpat.ee

Pille Uiga

Tegevjuht

${___('phone_short')}: +372 733 7183 ${___('email_short')}: pille@dorpat.ee

Angela Järg

Müügi – ja turundusjuht

${___('phone_short')}: +372 737 1040 ${___('email_short')}: angela@dorpat.ee

Marje Kallion

Rühmade müügijuht

${___('phone_short')}: +372 733 7184 ${___('email_short')}: marje@dorpat.ee

Reet Kalamees

Müügijuht Skandinaavia suunal

${___('phone_short')}: +372 733 7188 ${___('email_short')}: reet@dorpat.ee

Kristi Reinfeldt

Turundusspetsialist

${___('phone_short')}: +372 737 1040 ${___('email_short')}: kristir@dorpat.ee

Marit Sepma

Herb Spa juht

${___('phone_short')}: +372 733 7183 ${___('email_short')}: marit@dorpat.ee

Maris Härma

Vastuvõtujuht

${___('phone_short')}: +372 733 7182 ${___('email_short')}: marish@dorpat.ee

Sandra Tidor

Sündmuste juht

${___('phone_short')}: +372 506 3448 ${___('email_short')}: sandra@dorpat.ee

Martin Kõre

Cateringi – ja teenindusjuht

${___('phone_short')}: +372 733 7193 ${___('email_short')}: martin@dorpat.ee

Raul Ploom

Toitlustusjuht

${___('phone_short')}: +372 733 7199 ${___('email_short')}: raul@dorpat.ee

Matis Kool

Peakokk

${___('phone_short')}: +372 733 7199 ${___('email_short')}: matis@dorpat.ee

Jelena Fessak

Toitlustusosakonna assistent

${___('phone_short')}: +372 733 7193 ${___('email_short')}: jelena@dorpat.ee

Raili Tralla

Pearaamatupidaja

${___('phone_short')}: +372 733 7185 ${___('email_short')}: raili@dorpat.ee

Katrin Peterson

Maja perenaine

${___('phone_short')}: +372 733 7194 ${___('email_short')}: katrin@dorpat.ee

Tanel Roosen

Haldusjuht

${___('phone_short')}: +372 501 6623 ${___('email_short')}: tanel@dorpat.ee

Rando Murumets

Tehnikaspetsialist

${___('phone_short')}: +372 5648 9125 ${___('email_short')}: rando@dorpat.ee

LÕUNA-EESTI TURISMI SÜDA

Saa osa Hotell Dorpat parimatest pakkumistest ja uudistest!

Hotell Dorpat

Soola 6, Tartu
(+372) 733 7180
(+372) 5328 5485
info@dorpat.ee

Herb Spa

Soola 6, Tartu
(+372) 733 7187
www.herbspa.ee
info@dorpat.ee



Euroopa Regionaalarengu Fondi toetus



Estiko Grupp

Kammivabrik
Hotell Lydia
Greete Motell
Estiko Grupp

Tingimused

Privaatsustingimused
Privaatsustingimused hotellikülalisele

Leia meid

Facebook
Instagram


EST ENG FIN RUS