Parkimine

Alates 01.01.2023 parkimisinfo:

Alates 01.01.2023 muutub parkimine Dorpat hotelli külalistele tasuliseks (5€/24h).

1) Parkimine hotelli kõrval olevas parklas (vabade kohtade olemasolul). Palun soeta vastuvõtulauast parkimispilet (5€/24h) ja aseta see auto armatuurlauale. NB! Parkimine toimub vaid vabade kohtade olemasolul. Parkimisalalt lahkudes ei ole autokoht hilisemalt tagatud.  Parkimiskaardita parkimisel trahv 30€.

2) Tasku keskuse parkimismajas (Europark). Parkimismajja sisenemisel võta parkimispilet tõkkepuu terminalist ja valideeri see hiljem hotelli vastuvõtus (5€/24h). Palun hoia pilet alles parkimismajast väljasõiduni (kui tõkkepuu ei avane automaatselt, kasuta valideeritud piletit tõkkepuu avamiseks). Hotell ei kompenseeri kaotatud piletit.

3) Turu parkla. Hotelli kõrval asub linnale kuuluv B-tsooni parkimisala. Turu parklas on parkimiskellaga märgitult esimene 1,5 tundi tasuta, edaspidiselt 1,5€/h, mis kehtib E-R kell 8-19. Muul ajal ja nädalavahetuseti (L-P) on Turu parklas parkimine tasuta. Maksmine toimub kas mobiilselt või läbi parkimisautomaadi. Vaata täpsemalt SIIT.


Parkimine (kuni 31.12.2022)

Dorpat hotelli külalistele on tagatud tasuta parkimine:

1) hotelli kõrval olevas parklas (vabade kohtade olemasolul). Palun küsi saabumisel parkimispilet vastuvõtust ja aseta see auto armatuurlauale. Parkimiskaardita parkimisel trahv 30€.

2) Tasku keskuse parkimismajasParkimismajja sisenemisel võta parkimispilet tõkkepuu terminalist ja valideeri see hiljem hotelli vastuvõtus. Palun hoia pilet alles parkimismajast väljasõiduni (kui tõkkepuu ei avane automaatselt, kasuta valideeritud piletit tõkkepuu avamiseks). Hotell ei kompenseeri kaotatud piletit. Pileti kaotamisel tuleb osta makseautomaadist uus pilet (16€).

LÕUNA-EESTI TURISMI SÜDA

Saa osa Hotell Dorpat parimatest pakkumistest ja uudistest!

Hotell Dorpat

Soola 6, Tartu
(+372) 733 7180
(+372) 5328 5485
info@dorpat.ee

Hotelli vastuvõtt on
avatud 24/7

Herb Spa

Soola 6, Tartu
(+372) 733 7187
www.herbspa.ee
info@dorpat.eeEuroopa Regionaalarengu Fondi toetusEstiko Grupp

Kammivabrik
Hotell Lydia
Greete Motell
Estiko Grupp

Tingimused

Privaatsustingimused
Privaatsustingimused hotellikülalisele

Leia meid

Facebook
Instagram


EST ENG FIN RUS