Broneeri

Koolivaheaeg täis avastamisrõõmu ja põnevaid seiklusi Tartus

Sügisene koolivaheaeg heade mõtete linnas Tartus pakub tegevusi nii kõige pisematele kui ka suurematele koolijütsidele.

Naudi koos perega sügishõngulist jalutuskäiku Toomemäel või seikle Supilinnas lastefilmi Supilinna Salaseltsi jälgedes. Rõõmusta pisikest koolijütsi vaheaja puhul lõõgastava Herb Spa lastehooldusega – olgu selleks siis šokolaadi-karamelli-vahuvann, spordipoiste musklimassaaž või trennitüdrukute lõõgastus. Palju siirast rõõmu ja elevust pakuvad koolivaheajal etenduvad laste muusikalid ja sõnalavastused teatris Vanemuine.

Kogu perega külasta kindlasti ka Eesti Rahva Muuseumi ja uuri lähemalt tähti Tähetornis. Seiklejatele pakub avastamisrõõmu AHHAA teaduskeskus ja Tagurpidi Maja. Issi unistuseks on kindlasti kihutada võidu pojaga Lange Motokeskuses😊

Kui unistad saada olümpiavõitjaks, siis külasta kindlasti Spordimuuseumi, sest koolivaheajal võid muuseumis vehelda kasvõi iga päev!

Tartus on tõesti põnev ja palju avastamisrõõmu ning seepärast jää ka ööbima hotelli Dorpat. Oleme mõelnud just Sinu perele ja pakume põnevaid perepakette, millega saad külastada ka kõige ägedamaid atraktsioone Tartus. Lisaks saad veel Herb Spa hooldusi nautida suisa 10% soodsamalt.

Broneeri pakett juba täna, sest vabu tube on piiratud arv:

Lisainfo & broneeringud: info@dorpat.ee / 733 7180


Dorpat restoranis on nüüdsest saadaval ka lastemenüü koos kõikide laste lemmikutega!

 

Kohtumiseni Tartus, hotellis Dorpat!

Ootame sind pikisilmi😊