Konverentsikeskus

Dorpat Konverentsikeskus on Lõuna-Eesti suurim ja kaasaegseim konverentsi- ja peokeskus, mis paikneb hotelli kõrvalhoones Tasku IV korrusel. Konverentsikeskuses leiate 10 erineva suurusega multifunktsionaalset saali, millest saate valida just teie vajadustele vastava ruumi. Kummardusena Tartu Ülikoolile on saalid nimetatud Tartu tuntud teadlaste ja professorite järgi. Kõikides saalides on vajalik tehniline varustus: dataprojektor, ekraan, pabertahvel ja helijuhtimine, mis sisaldub saalide rendihinnas. Kogu keskuses on tasuta WIFI, lisaks on klientide kasutuses fuajees kliendiarvuti. Saalide kirjeldusi näete siit

Saalide juures on avar fuajee, kus toitlustame oma kliente, siin saab korraldada ka näitusi ja messe. Lisaks saab seinte liigutamisega muuta ruumipaigutust ja ühendada Struve ja Baeri saali fuajeega. Konverentiskeskusel on ka oma rõdu, kus suvisel ajal on hea hingata värsket õhku ja nautida kohvi.

Konverentsikeskuse külaliste toitlustuse eest kannab hoolt Dorpat restoran, kliendid saavad teha valiku olemasolevate kohvipauside ja konverentsilõunate menüüst, erisoovide korral koostab peakokk teie vajadustest lähtuva menüü.

Dorpat konverentsi- ja peokeskuses saab korraldada:
* koolitusi, seminare, nõupidamisi, konverentse
* toote-esitlusi, messe, näitusi
* firmapidusid, vastuvõtte
* pidulikke õhtusööke, sünnipäevi, pulmi

Täpsema info saamiseks edasta oma soovid meie müügimeeskonnale.

E-mail: konverents@dorpat.ee; telefon: 7337 190

 
Parkimine Tasku parkimismajas (soovitame 0 korruse parkimismaja - sissepääs Statoili tankla vastas), konverentsi külalisel võimalus osta päevapilet konverentsikeskusest 3,50 EUR/12h; 0-korruse parklas kella 07:00-23:00 esimene tund parkimist tasuta, iga järgmine alustatud tund 1,00 eur. Kell 23:00-07:00 15 minutit tasuta, seejärel iga järgnev tund 1,00 eur.
 
Aadress:
Turu 2, TASKU
Tartu 51013
(Sissepääs autoga Soola tänavalt, jalgsi Turu tänavalt)
 
 
Pegasus
Tartu Näitused
RAK